top of page

EKİBİMİZ

Hasan Tahsin Güngör - Türkiye

Hasan Tahsin Güngör, İş Kavramları Danışmanlık firmasının kurucusudur. Halen kariyerine girişimci, danışman ve mentor olarak devam etmektedir.

Eğitimini İktisat-Maliye ve Müzik Aletleri Yapımcılığı bölümlerinde tamamlayan Hasan, aynı zamanda bir lütiyedir. Denetim, uluslararası ticaret ve üretim gibi alanlarda 40 yılı aşkın bir iş deneyimine sahiptir. Deneyimini ve bilgisini danışmanlık işine aktararak, “Danışılan Danışman” kavramının öncüsü olmuştur.

 

Birçok danışmana başarılı girişimciler olma yolunda mentorluk yaparak, sektörde “kendisine başvurulan” bir danışman haline gelmiştir.

Hasan Tahsin, Danışılan Danışman kavramının yaratıcısı ve Türkiye'de kendi alanında bir ilk olan Odyssey Danışılan Danışman Sertifika Programınının uygulayıcısıdır.

Hasan Tahsin, Odyssey Danışılan Danışman Sertifika Programı ile sektöre yeni Danışılan Danışman'lar yetiştirerek, aynı ekolden yetişmiş Danışılan Danışman'ların oluşturduğu bir grubu sektöre kazandırmak misyonu ile çalışmaktadır. Yakın bir gelecekte Odyssey Danışılan Danışman Sertifika Programını uygulayan yeni Ustalar'ı yetiştirmek vizyonu ile yolculuğunu sürdürmektedir.

Hasan Tahsin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde “İş Yaşamı” isimli derste gençlere rehberlik yaparak onları iş hayatına hazırlamaktadır. Aynı zamanda endüstriyel tarasım alanında yatırımcılar ve üniversiteler arasındaki işbirliğini geliştirmeyi hedefleyen bir kurum olan ETAM’ın ve Aydınlatma Türk Milli Komitesi'nin ve The Complete Leader Faculty'nin bir üyesidir.

Uluslararası  Odyssey Temsilcileri
Imelda Butler - İrlanda

Imelda K.Butler, Odyssey Dönüşüm Stratejileri™ ve Odyssey Danışmanlık Enstitüsü™’nün yönetim kurulu başkanı, hissedarı ve kurumun vizyoner stratejik lideridir.

 

Imelda ve John, 2005 yılında meslektaşları ve iş ortakları olan Dave Bonnstetter ile Odyssey vizyonunu gerçekleştirmek amacıyla Odyssey’i hayata geçirmişlerdir. John’un 2010’da zamansız vefati ile, Imelda liderlik rolünü üstlenmiş ve  Odyssey’e değer katmaya devam etmiştir.

 

Imelda, başarılı bir yazar ve aynı zamanda değişim yönetimi, kültürel dönüşüm, strateji oluşturma ve uygulama alanlarında deneyimli bir danışmandır. Her seviyedeki Odyssey Danışmanları’na değer katmak için onlara yenilikler, pratik tecrübe ve deneyimler sunar.  Imelda, birçok önemli danışmanlık projesine imza atmıştır ve bu projelerin örnekleri “Odyssey: Danışılan Danışman Yolculuğu” kitabında yer almaktadır. 

 

Alex Ribas - Brezilya

Alexandre Ribas, Sao Paulo Brezilya’da bulunan Venko Consulting, Success For You Publishing ve Success Tools firmalarının kurucusu ve TTI Success Insights Brazilya’nın başkanıdır.

Alexandre, 1998’den beri danışmanlık projeleri gerçekleştirmekte ve 2008’den beri de Odyssey metodolojisi ile çalışmaktadır.

Alex, Yönetici ve Lider Koçluğu, Kişisel ve Profesyonel Koçluk ile Pozitif Koçluk sertifikalarına sahiptir. Aynı zamanda TTI Success Insights’ın CPBA, CPVA ve  CPTHDA  sertifikaları ve ASTD tarafından verilen HPI sertifikası bulunmkatadır. Alex aynı zamanda Aksiyoloji alanında çalışan Robert Hartman Enstitüsü üyesidir.

Mackenzie Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Alex’in , UFPR’den İş Psikolojisi, USP’den MBA ve İnsan Kaynakları alanında dereceleri ve ayrıca Harvard’dan örgütsel davranış ve psikoloji alanlarında sertifikaları mevcuttur.

Alex, Sao Paulo Brezilya'da Odyssey Danışmanlık programını sunmaktadır. 

Dr. Shayne Tracy - Kanada

Dr. Shane Tracy, insan ile ilgili farklı sistemler konusunda yirmi beş yıldan fazla deneyime sahip olup, insan kaynakları yönetimi ve statejik kurumsal gelişim konusunda uzmandır. Shayne aynı zamanda sertifikalı bir uzman koç ve Odyssey sertifikalı bir danışmandır.

Shayne; üstün performans, verimlilik ve kârlılık aracılığıyla maddi varlık değerleri yaratıp geliştirmek amacıyla şirketlerin üst düzey yönetim kadrolarına ve kurumlara danışmanlık yapmakta; süreç yönetimi, yeniden yapılanma, performans yönetimi,ölçme-değerlendirme ve üst düzey yönetici koçluğu konularında kurumlara ve bireylere değer katmaktadır.

 

Shayne aynı zamanda Davranışsal Koçluk Enstitüsü’nde eğitmen olarak görev yapmakta ve uluslararası çapta uzman koçlar yetiştirmektedir.

Sergio Motles - Şili

Sergio Motles, Santiago, Şili’de bulunan Summit Consulting firmasının başkanıdır. Odyssey Sertifikalı Danışman olan Sergio, stratejik planlama, performans yönetimi, liderlik, yönetim ekiplerinin gelişimi ve değerlendirme konularında uzmandır.

 

Sergio aynı zamanda Şili Üniversitesi’nde Liderlik ve Yönetim Diploma Programı’nın direktörlüğünü yapmaktadır. Sergio sertifikalı bir uzman koçtur ve Şili Üniversitesi İşletme Bölümü ve Boston Northeastern Ünversitesi MBA mezunudur.

Sergio, Santiago Şili’de Odyssey Danışmanlık programını sunmaktadır. 

John Butler'ın anısına

John Butler, yazar, mimar, vizyoner ve Odyssey kavramının yaratıcısıdır. John, sahada kazandığı tecrübelerini, müşterilerinin daha fazla refaha sahip olabilmeleri için seferber etmiştir.

John’un temel amacı, Odyssey danışmanlarına, kültürel değişim ve dönüşüm, yönetim, kurumsal gelişim, stratejik yönetim gibi konularda onları daha üst seviyelere taşıyacak şekilde katkıda bulunmak olmuştur.

John, 2010 yılında beklenmedik bir şekilde vefat etmiştir. Son güne kadar danışmanlık ve iş dünyasına yaptığı katkılar herkesçe bilinmekte ve takdir görmektedir. Onun anısı, Odyssey ile birlikte yaşamaya ve yaşatılmaya devam edecektir.

bottom of page