top of page

NASIL BİR YOLCULUK?

Odyssey Danışılan Danışman Programı, kesinlikle klasik bir sınıf içi sertifika programı değildir. Bu program, sizleri çıkaracağımız bir yolculuk olarak tasarlanmıştır.

 

Danışmanlık işinde edindiğimiz tüm tecrübeleri sizlerle paylaşacağımız bir yolculuk… Çünkü bilgiyi paylaşmak, o bilgiyle ilgili tecrübeyi de paylaştığında bir anlam kazanır.

 

Bu yolculuğun ilk adımı, kendinizi tanımanızı sağlamak.

 

Yani sen kimsin, güçlü yönlerin neler, insanlar sana baktıklarında ne görüyorlar, zamanını neler alıp götürüyor, hayatta seni harekete geçiren tutkular neler… Çünkü insan bunları bilmediğinde rüzgar nereden eserse oraya savruluyor. Biz buna “kendini tanımak” diyoruz.

 

Yolculuk sırasında bazen size biz de eşlik ediyor olacağız. Buna da “işbaşında öğrenme” diyoruz. Bunun için yolculuğunuzun bazı bölümlerinde Hasan Tahsin Güngör ile birebir saha uygulaması yapacağınız bölümler hazırladık.

 

En önemli kazanımsa, yolculuğa beraber çıktığınız yol arkadaşlarınız.

Sizinle aynı danışmanlık yaklaşımına sahip, gerektiğinde destek alabileceğiniz bir topluluk. Bu ise yeni oluşturduğunuz “işbirliği ağınız” olacak - Odyssey Danışılan Danışman Ağı… 

bottom of page