top of page

DANIŞILAN DANIŞMAN

SERTİFİKA PROGRAMI

Kayıt olun

“Odyssey: Danışılan Danışman Yolculuğu Sertifika Programı”, danışmanlık sürecinin başlangıcından sonuna kadar ve takip eden her bir safhada, “danışılan bir danışmanın” gerek duyacağı tüm yetkinlik boyutlarının gelişimini amaçlar.

 

 

 

 

Odyssey Danışılan Danışman Sertifika Programı, 

International Coach Federation (ICF) tarafından 

42 saatlik Continuing Coach Education (CCE) Programı

olarak onaylanmıştır.

Program sonunda kazanacağınız taptaze bakış açıları ve geçerliliği kanıtlanmış araç ve yöntemler yoluyla, danışmanlık işinizi yapılandırmanızı, büyütmenizi , dönüştürmenizi ve bambaşka bir boyuta taşımanızı sağlar.

“Odyssey: Danışılan Danışman Yolculuğu Sertifika Programı”, sadece danışmanlık mesleğini yapanların veya yapmak isteyenlerin değil, “danışılan” konumda olan diğer tüm meslek ve pozisyonlarda çalışan kişilerin çıkabileceği ve kendilerini daha üst seviyelere taşıyabilecekleri bir yolculuktur. Dolayısıyla kendini geliştirmek ve kariyerini maddi ve manevi yönden bambaşka bir noktaya taşımak isteyen herkes, bu programdan faydalanabilir.

Önümüzdeki ilk programın tarih ve fiyat bilgisi:

1. Bölüm, 2 tam gün süreli olup, 09:00-17:00 saatleri arasında,

2. Bölüm, 3 tam gün süreli olup, 09:00-17:00 saatleri arasında uygulanmaktadır. 

3. Bölüm, her bir katılımcı Hasan Tahsin Güngör ile belirleyecekleri bir günde birebir çalışma yapabilecekleri serbest ve isteğe bağlı bir gündür.

1. ve 2. Bölümlere katılanlar Odyssey Danışılan Danışman Sertifikası almaya hak kazanırlar.

Kayıt işlemleri için aşağıdaki formu doldurup bize ulaştırın.

Daha fazla bilgi ve önümüzdeki ilk program tarihi için  (0212) 258 76 25 nolu telefondan program yetkilisi ile görüşebilirsiniz. 

bottom of page